Заміна манжети пральної машини у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 300 грн. Замовити
Bosch від 360 грн. Замовити
Samsung від 300 грн. Замовити
Ariston від 300 грн. Замовити
LG від 300 грн. Замовити
Zanussi від 320 грн. Замовити
Candy від 350 грн. Замовити
Electrolux від 350 грн. Замовити
Ardo від 360 грн. Замовити
Miele від 440 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Siemens від 300 грн. Замовити
Atlant від 300 грн. Замовити
Beko від 300 грн. Замовити
AEG від 350 грн. Замовити
Gorenje від 300 грн. Замовити

Заміна манжети люка в пральній машині (Рівне)

Багато жителів Рівного звертаються в нашу майстерню, якщо у них зламалася пральна машина або інша побутова техніка. Справа в тому, що ми вже більше 12 років працюємо в місті і багато людей рекомендують нас своїм друзям і знайомим. Така популярність стала наслідком дуже низької кількості гарантійних випадків і дуже демократичною ціною. Ми не підвищуємо вартість ремонту з 2018 року і намагаємося отримати від постачальників найнижчу ціну на запасні частини. У той час, коли багато інших ремонтники купують манжети люка у перекупників, ми отримуємо деталі за оптовими цінами і встановлюємо їх клієнтам без будь-якої націнки.

Саме тому вартість заміни манжети люка в СЦ "НА ДОМУ" - одна з найнижчих не тільки в Рівному, а й у всій Україні. Якщо ви хочете отримати якісні послуги за хорошою ціною - звертайтеся до нас. Знос манжети люка - це небезпечна ситуація. Це не просто "гумка" - це вібраційний демпфер, який захищає не тільки від протікання, а й мінімізує шкоду, яка завдається баку під час прання. Не важливо, з якої причини манжета порвалася, її в будь-якому випадку необхідно замінити. Цей майстер може приїхати до вас додому вже через кілька годин або ви самі зможете вибрати зручний час.

Заміна манжети в пральній машиніРемонт побутової техніки на дому
 
0.1863 s
33