Ремонт пральних машин Ariston у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Ariston (працюємо у Рівному та передмісті)

Наш сервісний центр працює в Рівному вже більше 12 років. Спочатку ми займалися тільки пральними машинами автоматичного типу, але поступово розширили свою сферу діяльності і почали лагодити холодильники, морозильні камери, посудомийні машини і багато інших видів великої побутової техніки. Ми завжди намагаємося забезпечити своїм клієнтам преміальний рівень сервісного обслуговування, при цьому не підвищуючи ціни з 2018 року.

Потрібен ремонт техніки "Арістон"?

Якщо ви помітили, що в процесі прання ваша машинка Ariston стала сильно вібрувати, з'явилися сторонні шуми і патьоки, слід відразу ж звернутися за допомогою до знаючих фахівців. Майстри нашого сервісного центру в максимально стислі терміни проведуть ремонт пральних машин в будь-якому районі Рівного, а також дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації приладу. Неполадки будь-якого характеру і складності будуть усунені максимум за добу. Якщо вам потрібно виїзд на певний день тижня або якщо запасні частини знайти на ваш пристрій неможливо - то термін ремонту може збільшуватися, в залежності від терміну вирішення цих проблем. У будь-якому випадку ваша пральна машина буде відремонтована, а ви знову будете витрачати час на улюблені заняття і спілкування з рідними і близькими.

Типові поломки

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники пральних машинок Ariston, є засмічення і вихід з ладу зливного насоса, через що прилад не набирає або не зливати воду. Це може статися як через природного зносу, (якщо машина пропрацювала більше 5 років), так і з-за несвоєчасного обслуговування. Також в пральних машинах "Арістон" часто виходять з ладу електродвигун, амортизатори, нагрівальний елемент, заливні клапана і різні датчики. Якщо пристрій експлуатувалося довго або відбувся стрибок напруги, то підвищується ймовірність виходу з ладу електронної плати - модуля управління.

У разі будь-якої поломки - звертайтеся в сервісний центр "НА ДОМУ". Ми проведемо ретельну, поетапну діагностику, усунемо засмічення, а також замінимо вийшли з ладу вузли та деталі на оригінальні аналоги. Сервісне обслуговування пральних машин Ariston проводиться тільки на дому, що економить час і виключає зайві грошові витрати. Подайте заявку, зателефонувавши нам за номерами, вказаними на сайті, або відправивши повідомлення на електронну поштову скриньку. Ми працюємо по Рівному і найближчого передмістю.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин Ariston
 
0.1897 s
33