Ремонт пральних машин Ardo у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин ARDO у Рівному

Пральна машина - це універсальна домашня помічниця. Без цієї побутової техніки складно уявити собі побут сучасної людини. Але будь-яка техніка ламається, рано чи пізно. Якщо ви проживаєте в Рівному і ваша пралка ARDO вийшла з ладу - то ви завжди зможете звернутися в нашу компанію і швидко виправити ситуацію.

Поломки машин ARDO

Поломка такої техніки викликає не тільки побутової дискомфорт, а й незручності з точки зору транспортування громіздкого агрегату. Ми позбавимо вас і тієї й іншої проблеми, пропонуючи кваліфікований ремонт пральної машини "АРДО" на дому. Ви отримуєте всі переваги обслуговування в професійній майстерні, тільки немає необхідності перевозити пристрій і можна заощадити на ціні. Спеціаліст сервісного центру "НА ДОМУ" сам приїде до вас - в будь-який район Рівне або передмістя прямо в день оформлення заявки на сайті. Після діагностики майстру знадобиться від 15 хвилин до 24 годин, щоб відремонтувати пральну машину ARDO. Для цього у нас є не тільки сучасне і ефективне оснащення, а й широкий асортимент запчастин - фірмових і нових. Установка б / у деталей не виправдовує себе навіть в цілях економії. Багато користувачів хотіли б встановити такі запчастини, але ми завжди пояснюємо їм, що така економія ніколи не буде виправданою. Використання б / у запчастин призведе до швидких поломок пристрою.

Ремонт з гарантією

У питаннях обслуговування таких агрегатів важливу роль відіграє не тільки технічна база, а й кадрова. Сервісний центр "НА ДОМУ" - це команда фахівців з великим практичним досвідом. При прийомі на роботу в нашу компанію ми завжди проводимо детальне співбесіду і тестуємо кандидатів кілька днів. Приймаються тільки ті люди, хто зміг правильно відповісти на всі питання і надав документи, які підтверджують досвід роботи. Після прийому на роботу кожен майстер проходить випробувальний термін, під час якого його роботу оцінює більш досвідчений колега. Кадрова політика СЦ "НА ДОМУ" дозволила нам створити одну з найбільш шанованих майстерень Рівне.

Наші майстри зможуть полагодити пральну машини "АРДО" будь-якої моделі, успішно вирішити проблему з несправним двигуном, барабаном, насосним обладнанням або електронікою прямо на дому. По завершенні ремонту власник отримує гарантійний талон, термін його дії варіюється від трьох місяців до 1 року.

Ремонт пральних машин на домуРемонт пральних машин на домуРемонт пральних машин ArdoРемонт пральних машин Рівне
 
0.1874 s
33