Ремонт пральних машин Beko у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 270 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 360 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 230 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков від 115 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 190 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин BEKO (працюємо в Рівному і передмісті)

Ви знаходитесь на сайті професійної сервісного центру "НА ДОМУ". Наша компанія розташовується в Рівному і забезпечує жителям міста доступ до якісних ремонтних послуг. Всі роботи проводяться на дому у користувача, що помітно прискорює весь процес.

Турецька компанія BEKO

У минулому столітті виробництвом побутової техніки займалися США і країни Європейського Союзу, на початку XXI століття до них приєдналися азіатські компанії і турецька бренд "Беко", який випускає пральні та посудомийні машини, холодильники та морозильні камери, варильні панелі і духові шафи, витяжки та багато іншої техніки. Продукція марки "Беко" відрізняється непоганим дизайном і великою кількістю різних функцій. Незважаючи на низьку ціну продукція компанії може на рівних битися з багатьма європейськими брендами. Якщо техніка вийшла з ладу - її треба ремонтувати. Будь-яке, навіть найскладніше ремонт, завжди буде коштувати дешевше, ніж покупка нової пральної машини.

Продовжувати експлуатацію поламаною побутової техніки ні в якому разі не можна. Щоб уникнути більш серйозних проблем, що вийшла з ладу пральну машину BEKO слід показати майстру по ремонту - викликати фахівця додому в будь-яку точку Рівне і передмістя пропонує наш сервісний центр. Ми обробляємо заявки максимально швидко - співробітник майстерні приїжджає за вказаною адресою вже через півгодини після виклику.

Щоб визначити причину неполадки, майстер виконає комплексну діагностику установки. Пральна машина BEKO може потребувати ремонту в результаті:

  • засмічення зливної системи і фільтра;
  • перегорання Тена;
  • розгерметизації дверцят;
  • поломки амортизаторів і пружин;
  • апаратної або програмної несправності електроніки;
  • зносу двигуна.

Ремонт на дому - це зручно?

Професіоналізм фахівців, оперативність ремонту пральних машин BEKO та індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять послуги нашого сервісного центру затребуваними серед рівнян і передмістя. Крім того, ціни на лагодження техніки у нас дуже доступні, ознайомитися з ними можна в прайсі (ціна не змінювалася з 2018 року). Відновлення агрегату займає від 15 хвилин до 24 годин, якщо запасні частини будуть в місті. Залишайте заявки на сайті або телефонуйте за вказаним телефоном. Також ви можете скористатися будь-яким популярним месенджером, наші координати розміщені у верхній частині цієї сторінки. Майстри СЦ "НА ДОМУ" забезпечать вас сервісним обслуговуванням преміального рівня.

Обслуговування пральних машин на домуУсунення поломок в пральній машині недорого
 
0.1853 s
33