Ремонт кухонних плит у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Ремонт кухонних плит у Рівному

Незважаючи на високу популярність варильних панелей і духових шаф вбудованого типу, комбіновані кухонні плити залишаються важливою частиною сучасного будинку. Багато жителів Рівного просто не хочуть встановлювати вбудовується обладнання і купують перевірені часом плити. Плити можуть бути як газовими, так і електричними. Якщо ви хочете полагодити газовий пристрій, то вам буде потрібно зв'язатися з майстром для уточнення можливості подібного ремонту.

Комбіновані кухонні плити

Але різноманітність кухонних плит не закінчується на типі харчування. Існують пристрої з газовою духовкою та електричної поверхнею. Також в Рівному можна зустріти моделі з електричною духовкою і газової панеллю. Іноді замість електричних конфорок виробники плит використовують індукційні котушки.

Якою б не була ваша плита - працівники майстерні "НА ДОМУ" зможуть відремонтувати її, причому ціна ремонту буде невеликою. У 2018 року ми з колегами порадилися і вирішили заморозити ціни, для того, щоб жителі нашого міста могли і далі отримувати доступ до якісних ремонтних послуг. І ми залишаємося вірні своїй обіцянці, ціни на ремонт з тих пір не підвищувалися.

Часті поломки

Найчастіша поломка кухонної плити - це несправність або фізичне пошкодження поворотних перемикачів. Також часто виходять з ладу нагрівальні елементи, термостат, термощуп, ТЕНовий або кварцовий гриль, вентилятор конвекції, вентилятор тангенціального охолодження. Іноді зустрічаються проблеми з проводкою або пошкодження матеріальних цінностей корпусу (наприклад, дверцята духовки).

Досвідчені майстри і надійні комплектуючі

Наші співробітники - це наша гордість. У майстерні "НА ДОМУ" трудяться тільки найкваліфікованіші фахівці, які вже багато років займаються ремонтом побутової техніки. Ми платимо нашим працівникам високу заробітну плату і тим самим підвищуємо планку відбору фахівців. Працівники мотивовані високим доходом і намагаються робити свою роботу максимально якісно.

Другий секрет хорошого ремонту - це надійні запасні частини. Поки інші купують дорогі деталі у перекупників, ми робимо висновок контракти на оптову поставку запасних частин. Такі поставки дозволяють нам значно знижувати ціну ремонту, а також дозволяють отримувати офіційну гарантію від постачальників запасних частин. Маючи таку гарантію, ми можемо забезпечувати ремонт найвищого класу, який рідко можна зустріти в Рівному.

Ремонт електроплитЯкісний ремонт електроплитРемонт кухонних плит у РівномуРемонт електроплит у Рівному
 
0.1051 s
16