Ремонт пральних машин Gorenje у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Gorenje (працюємо у Рівному та передмісті)

Витрачати нерви і час на пошук майстра в газеті оголошень - не сама раціональна ідея. У разі виявлення неполадок в роботі такої побутової техніки краще звернутися до фахівців сервісного центру "НА ДОМУ". У Рівному ремонт пральних машин Gorenje пропонує наша майстерня. Клієнтів чекає оперативність обслуговування, прийнятні ціни на послуги, а також гарантія на всі види сервісу від 3 місяців до року. Ми працюємо по всіх районах Рівного, а також пропонуємо допомогу на дому жителям найближчого передмістя. Майстер зможе провести діагностику і відремонтувати пральну машинку Гореньє прямо на місці, витративши на все від 15 хвилин до 24 годин. Сервісний центр «НА ДОМУ» вишле бригаду за вказаною адресою відразу після того, як ви оформите заявку на сайті, а ми опрацюємо її.

Особливості техніки Gorenje

Словенська компанія "Горєньє" виробляє побутову техніку вже багато десятиліть. Цей бренд має багату історію і пропонує рівнянам дійсно унікальну техніку. Особливістю марки є висока якість техніки (порівнянне з преміальним) при вигідною ціною. Купівля пральної машина Gorenje - це грамотне і вигідне вкладення, так як вони можуть працювати по 20-30 років в залежності від умов експлуатації.

Але будь-яка техніка ламається рано чи пізно. До найбільш частих поломок техніки Gorenje можна віднести несправності електронного модуля управління і ряду датчиком (рівня води, температури, оборотів двигуна і ін.), Електромотора, амортизаторів і пружин, манжети люка, нагрівального елементу, зливного насоса, заливних клапанів і деяких інших елементів конструкції . Також іноді можуть траплятися протікання, які обов'язково необхідно усувати. Майстри СЦ "НА ДОМУ" можуть вирішити всі зазначені вище проблеми.

Ремонт з гарантією

Ми вже не перший рік спеціалізуємося на обслуговуванні імпортної техніки, наші майстри знайомі з конструкцією найсучасніших моделей. Фахівці використовують для діагностики і ремонту пральних машин Гореньє сучасне обладнання, а також оригінальні і нові запчастини з нашого складу. Установка б / у деталей на заміну зношених комплектуючих рідко виправдовує себе, тому ми не практикуємо такий радикальний спосіб економії. Телефонуйте, залишайте заявку в режимі онлайн і дізнавайтеся більше про наші переваги. Всі консультації надаються безкоштовно.

 

Відремонтувати пральну машину у РівномуРемонт пральних машин GorenjeРемонт пральних машин
0.1966 s
33