Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Особливості гарантійного обслуговування

Якщо ви замовили ремонт техніки в нашій майстерні, то ви обов'язково отримаєте гарантію на надані послуги. При цьому абсолютно не важливо, що саме у вас зламалося: пральна машина, холодильник або морозильна камера, посудомийна машина, мікрохвильова піч, вбудована панель, духова шафа або комбінована кухонна плита. Гарантія СЦ "НА ДОМУ" поширюється на всі описані вище види побутової техніки. Якщо послуги були надані, то майстер надасть вам гарантію, термін якої буде варіюватися від 3 до 12 місяців. Варто відзначити, що точний термін гарантії визначає майстер після діагностики і виконання ремонту. Цей показник залежить від безлічі факторів, включаючи загальний стан приладу.

Гарантія діє тільки на ту побутову техніку, з якою працював наш фахівець. Гарантія на виконану роботу стосується тільки тих вузлів, в які втручався майстер. Запасні частини, які використовувалися при ремонті, також мають гарантію, але її термін визначає завод-виготовлювач. Зобов'язання не поширюються на техніку, яка була вивезена за межі міста Рівне. Всі витрати на транспортування побутової техніки несе власник.

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».

0.0435 s
4