Ремонт посудомийних машин у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Ремонт посудомийних машин у Рівному

Якщо вам потрібен ремонт посудомийної машини, звертайтеся в наш сервісний центр у Рівному - досвідчені майстри швидко ліквідують поломку будь-якого рівня складності. Ціни на ремонт посудомийних машин залежать від характеру несправностей і необхідності установки нових деталей, але в будь-якому випадку знаходяться на прийнятному рівні. При цьому вони не підвищувалися з 2018 року, так як ми розуміємо, наскільки людям зараз важко знайти гроші для ремонту побутової техніки.

Види посудомийок

На даний момент найбільш популярним видом посудомийних машин можна вважати вбудовані пристрої. Така техніка встановлюється в кухонні меблі або повністю, або частково. Також досить великою популярністю користуються окремостоячі моделі, обладнані власним корпусом. Багато жителів Рівного обирають такі моделі, так як у них на передній частині знаходиться панель управління. Найменш популярний вид посудомийок - це настільні. На відміну від перших двох варіантів вони містять всього одну корзину, але при цьому займають мало місця, їх можна встановлювати на стільницю, стіл або навіть підвіконня. Фахівці майстерні "НА ДОМУ" можуть відремонтувати всі види посудомийних машин від різних світових виробників. Ми можемо полагодити європейські, азіатські, американські і турецькі машини.

Основні поломки

Ремонт посудомийної машини може знадобитися через вплив на механізми агрегату жорсткої води, неправильного підключення, перепадів напруги в електромережі і недбалої експлуатації. У числі ключових несправностей, які вимагають термінового усунення, варто відзначити:

  • засмічення фільтрів;
  • вихід з ладу циркуляційного насоса;
  • поломка датчика чистоти води;
  • несправність терморегулятора;
  • пошкодження Тена;
  • програмні або апаратні поломки електроніки.

Кому довірити ремонт?

У будь-якому випадку ремонтні роботи повинен проводити тільки досвідчений майстер - спроби полагодити техніку самостійно можуть привести до її повного виходу з ладу. Майстри нашого сервісу мають великий досвід і можуть оперативно і якісно виконати ремонт посудомийних машин на дому - фахівець приїде в будь-який район Рівне або передмістя відразу після отримання заявки (її можна залишити на сайті). Ми впевнені в якості послуг, що надаються, тому надаємо гарантію терміном від 3 до 12 місяців на всі види робіт, яка поширюється не тільки на послуги, але і на запасні частини.

Якісний ремонт посудомийок у Івано-ФранківськуіСервісний центр по ремонту побутової технікиРемонт побутової технікиОбслуговування побутової техніки  
 
0.1093 s
16