Ремонт духових шаф у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Ремонт духових шаф у Рівному

Наш сервісний центр працює в Рівному вже більше 12 років, хоча кожен наш майстер і до цього працював в інших майстерень міста. Але саме 12 років тому ми вирішили, що більше не хочемо займатися ремонтом в інших компаніях, а хочемо створити майстерню, яка буде максимально орієнтованою на клієнта і на швидкість виконання ремонту. У той час багато компаній затягували процес лагодження техніки і навіть змушували привозити її в майстерню самостійно. Ми вирішили, що будемо виконувати ремонт на дому у користувача і робити це дуже якісно. При цьому швидкість ремонту завжди була нашим пріоритетом, ми намагаємося виконувати всі замовлення в день звернення або в той день, коли користувачеві буде комфортно прийняти майстра.

Вбудовувані духові шафи

Техніку для приготування їжі виробляють багато компаній. У Рівному популярні моделі європейських і азіатських виробників, але іноді зустрічаються і пристрої з США, Туреччини і Білорусі. Вбудовувані духові шафи - це дуже надійні пристрої, які рідко ламаються. Завдяки високій якості виконання вони можуть служити довгі роки. Поломки найчастіше відбуваються або через дії користувача, або через проблеми з електромережею.

Моделі з СВЧ і пароваркою

Ми ремонтуємо не тільки класичні духові шафи, але і більш складні пристрої, оснащені мікрохвильовим випромінювачем або парогенератором. Особливістю такої техніки є поєднання функцій духовки і мікрохвильової печі, духовки і пароварки. Майстри СЦ "НА ДОМУ" можуть полагодити навіть такі незвичайні пристрої.

Типові поломки

Найчастіше в нашу майстерню звертаються рівняни, які хотіли б полагодити свій духову шафу. До найбільш типовим поломок відносяться: несправність Тена (вибиває автомати, не гріє, погано гріє і т.д.), проблеми з вентилятором тангенціального охолодження (сильно нагрівається, псує меблі і т.д.), проблеми з електронікою або органами управління (НЕ працює дисплей або ручки управління, що не активуються певні програми або режими автоматичного очищення).

З усіма цими поломками можуть впоратися працівники майстерні "НА ДОМУ". Для виклику фахівця просто зателефонуйте, який вказаний на цьому сайті. Також ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або улюбленим месенджером. Звертайтеся в нашу компанію і ваш духову шафу знову буде радувати вас безперебійною роботою.

Ремонт побутової техніки в РівномуУсунення поломок техніки на домуРемонт техніки у РівномуРемонт духових шаф у Рівному
 
0.1176 s
16