Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Сервісний центр у Рівному

При поломці побутової техніки дуже важливо, щоб її лагодженням займалися досвідчені фахівці, так як якісний ремонт неможливий без чудового знання конструкції будь-якого пристрою, дотримання техніки безпеки та використання сучасного обладнання.

В нашій майстерні "НА ДОМУ" працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають профільну освіту та великий досвід взаємодії з побутовою технікою різних брендів. Майстерня - це одним великий колектив і кожен фахівець вносить свій внесок в розвиток компанії. Якщо який-небудь майстер стикається з незвичайною поломкою, то ми проводимо збори, де всі отримують інформацію по роботі з даної побутовою технікою і зберігаємо всю необхідну інформацію про поломку.

Яку побутову техніку ми ремонтуємо?

Якщо вам потрібен ремонт пральної машини, посудомийки, холодильника або морозильної камери - то ми зможемо вам допомогти. У нас працюють кваліфіковані менеджери, що дозволяє виконувати безліч замовлень по усуненню несправностей:

  • холодильників, морозильників, скринь і вітрин;
  • вбудованих та окремо стоячих посудомийних машин;
  • вертикальних і фронтальних пральних машин;
  • вбудованих варильних панелей або духових шаф;
  • комбінованих кухонних плит і мікрохвильових печей.

Працюємо на дому

Фахівці нашої майстерні проводять обслуговування побутової техніки на дому у клієнта. Компанія "НА ДОМУ" працює в Рівному і найближчих районах області. Майстер зможе приїхати в зручний для вас час і починають обладнання максимально швидко. Саме мінімальний час для замовлення виїзду - 1 година, але більшість користувачів замовляє виїзд майстра заздалегідь, щоб була можливість точно вибрати зручний час.

Гарантія на роботу

Майстри СЦ "НА ДОМУ" в обов'язковому порядку роблять діагностику агрегатів із застосуванням точних приладів. Такий підхід суттєво прискорює лагодження та покращує якість виконання роботи. Крім того, наша компанія надає гарантію від 3 до 12 місяців і на ремонт побутової техніки, і на встановлені деталі. При ремонті агрегатів застосовуються оригінальні комплектуючі, а усунення навіть найскладніших поломок не займе більше 24 годин у разі наявності необхідних запасних частин. Якщо буде потрібно замовляти запчастини - то їх привезуть протягом одного тижня і ми зможемо приступити до діагностики обладнання та проведення ремонтних робіт.

 
З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Наша адреса: м. Рівне, вул. Соборна 207

0.0903 s
14