Ремонт пральних машин на дому у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Професійне обслуговування пральних машин

Наша компанія працює в Рівному вже більше 12 років і забезпечує жителям міста безперебійним доступ до якісних послуг з ремонту пральних машин автоматичного типу. Ми відновлює всі види пристроїв, крім напівавтоматичних. Це вертикальні, фронтальні і вбудовані пральні машини різних світових виробників. Наші фахівці мають великий досвід роботи з пристроями з: Італії, Німеччини, Швеції, Словенії, Франції, Великобританії, Туреччини, Південної Кореї, Китаю, США, Білорусі та України.

Якщо вам потрібно терміновий, якісний ремонт пральних машин в Рівному, рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців нашого сервісного центру. Майстер приїде додому для проведення діагностики і зможе точно визначити причину поломки. Після вашої згоди буде виконаний ремонт і фахівець перевірить працездатність обладнання. Оплата за ремонт відбувається тільки після його виконання.

поширені несправності

Як і будь-яка інша побутова техніка, пральні машини також вимагають до себе дбайливого ставлення, своєчасного обслуговування та дотримання рекомендацій з експлуатації. У цьому випадку техніка справно прослужить не один рік.

Неполадки в роботі пральних машинок найчастіше виникають внаслідок механічного зносу деталей, порушення правил використання, а також через низку зовнішніх негативних чинників, серед яких перше місце займає жорстка водопровідна вода. Вміщені в її складі домішки утворюють твердий наліт на нагрівальному елементі та внутрішніх поверхнях барабана, що значно знижує експлуатаційні характеристики і, відповідно, якість прання.

Не менш поширеною проблемою вважаються збої в роботі керуючого модуля, викликані замиканням або перевантаженням в електричній мережі. У цьому випадку найбільше страждають електронні компоненти плат, а також знижується ресурс електромотора. Збої можуть бути як програмними, так і апаратними.

Нашим фахівцям нерідко доводиться мати справу і з наслідками і самостійна заміна деталей, який в підсумку призводить до більш серйозних і дорогим наслідків. Тому не варто намагатися відремонтувати машинку, не маючи в цьому практичних навичок і досвіду. Довірте лагодження знають фахівцям, професіоналам своєї справи.

Переваги сервісного центру «НА ДОМУ»

Наші досвідчені майстри швидко і ефективно впораються з неполадками будь-якого характеру і ступеня складності. Важливим фактором для успішного ремонту пральної машини є наявність професійного діагностичного обладнання, інструменту та високоякісних оригінальних деталей, які підійдуть для вашої техніки. Після закінчення робіт клієнт отримує офіційну гарантію. Термін гарантії складає від 3 до 12 місяців і поширюється як на самі послуги, так і на використані запасні частини пральної машини.

Вартість ремонту

Вартість і терміни виконання ремонту пральних машин визначаються тільки після проведення комплексної діагностики і залежать від характеру виявленої несправності, а також ціни на які потребують заміни елементи. Зв'яжіться з нами за номерами телефонів, вказаними на сайті, уточніть конкретну модель і марку своєї машини, а також найбільш прийнятне для проведення робіт час. Майстер приїде в будь-який район Рівне і найближчий передмістя, якщо вас влаштує ціна ремонту. Якщо ви проживаєте в області, то ви також можете зв'язатися з нами для обговорення поломки і можливості здійснення ремонту на дому. При цьому загальна вартість ремонту може включати додаткові транспортні витрати.

Ремонт пральних машинРемонт пральных машин на домуБыстрый ремонт пральних машинРемонт пральных машинРемонт побутової техніки
0.1799 s
33