Ремонт пральних машин AEG у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 900 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин AEG в Рівному

При появі перших симптомів несправності власники домашніх електроприладів прагнуть знайти досвідченого фахівця, який зможе швидко усунути поломку. Рівняни вважають за краще замовляти ремонт пральних машин AEG фахівцям нашого сервісного центру, оскільки ми надаємо послуги вже в день звернення і пропонуємо вигідні ціни на обслуговування побутової техніки. Ви можете детально ознайомитися з нашим сайтом або уточнити інформацію у майстри по телефону.

Сервісний центр "НА ДОМУ"

У сервісному центрі «НА ДОМУ» ви можете замовити послуги майстра по ремонту та обслуговуванню пральних машин на дому. Це позбавить вас від необхідності шукати вантажників, транспорт і викликати сантехніка для відключення пристрою від водопроводу. У нашій компанії працюють тільки професійні фахівці, які мають досвід роботи від 8 до 19 років. Середній досвід по компанії становить 12 років.

Особливості техніки AEG

Якщо ви є гордим власником преміальної німецької техніки AEG, то вам дуже пощастило. Ця марка вже багато десятиліть виробляє пральні машини вищого класу, в яких використовуються тільки найнадійніші комплектуючі. Термін служби пральної машини "АЕГ" складає 20-30 років. Якщо ваш пристрій зламалося раніше, то його однозначно варто ремонтувати. При цьому не важливо, вбудована це техніка чи окремостояча, фронтальна у неї завантаження або вертикальна. Працівники компанії "НА ДОМУ" відновлять навіть самі рідкісні моделі пральних машин.

Вигідні пропозиції для рівнян

Для того щоб запросити майстра по ремонту пральних машин "АЕГ" на будинок в будь-який район Рівне, заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте. Узгодження часу візиту фахівця займе всього кілька хвилин. Якщо ви хочете, щоб ваша побутова техніка була відремонтована якісно, швидко і недорого, звертайтеся в сервісний центр «НА ДОМУ». Ми пропонуємо:

- після ремонту гарантію на обслуговування пральних машин AEG терміном до року;
- заміну застарілих деталей прямо на дому у замовника;
- доступний рівень цін, які не змінювалися з 2018 року.

Якщо ви проживаєте не в Рівному, а в області, то вам необхідно буде подзвонити по телефону для уточнення можливості виїзду в ваш населений пункт. Ми намагаємося допомагати всім людям, але в деяких випадках виїзний ремонт може виявитися для нас нерентабельним. Тому телефонуйте в будь-який час, не соромтеся!

Ремонт пральних машин AEG на домуРемонт пральної машини AEG Рівне
 
0.1803 s
33