Ремонт пральних машин Electrolux у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Electrolux (працюємо по Рівному та передмісті)

У Рівному не так багато сервісних центрів, які могли б займатися комплексним ремонтом побутової техніки. Наша компанія "НА ДОМУ" - один з таких центрів. Ми освоїли не тільки ремонт пральних машин, а й можемо полагодити холодильники, варильні панелі. духові шафи і безліч інших кухонних приладів. Особливістю нашої компанії є робота на дому у замовника. Ми можемо полагодити навіть самі рідкісні пральні машини і діагностувати самі незвичайні несправності.

За що люблять техніку Electrolux?

Шведський бренд добре знайомий вітчизняним споживачам і вельми поважаємо за надійність і довговічність продукції. Комплектуючі у такий побутової техніки ламаються рідко, і ремонт пральних машин "Електролюкс" не потрібно, як правило, протягом усього гарантійного терміну. Якщо якась деталь все ж вийшла з ладу або зносилася, наш сервісний центр в Рівному завжди готовий запропонувати свою допомогу. Ми оперативно і якісно вирішимо будь-яку технічну задачу, використовуючи оригінальні і нові запчастини, а також найсучасніше оснащення.

Щоб майстер приїхав до вас, достатньо залишити заявку на сайті СЦ «НА ДОМУ». Спеціаліст проведе діагностику і відремонтує пральну машину Electrolux на дому - весь комплекс робіт займе від 15 хвилин до 24 годин. Якщо для вашого пристрою немає в наявності запасних частин, то доведеться трохи почекати. Доставка деталей може займати від 1 дня до декількох тижнів, тому ми завжди намагаємося заздалегідь попередити користувачів про необхідність покупки деталей. Але переживати не варто, у нас є всі необхідні запасні частини для 95% моделей пральних машин "Електролюкс": вбудованих та окремо стоячих (фронтальних і вертикальних).

Терміновий ремонт на дому

Найчастіше ремонт пральної машинки Electrolux потрібно через збої в роботі системи управління або іншої електроніки, зносу механічних деталей, поломки двигуна або помпи. Точну причину неполадок допоможе визначити діагностика. Після неї майстер замінить несправні комплектуючі на нові - фірмові і якісні. За підсумками роботи клієнт отримує гарантійний документ строком від 3 місяців до 1 року. Більше інформації ви можете дізнатися у менеджера: за вказаною на цій сторінці номеру або в режимі онлайн. Також у менеджера ви можете уточнити можливість виїзду майстра в область. Ми працюємо по Рівному та передмістю, але в деяких випадках можемо виїхати і в більш віддалені населені пункти.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин ElectroluxРемонт пральних машин у Рівному
 
0.1765 s
33