Ремонт пральних машин Zanussi у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Zanussi (працюємо в Рівному і передмісті)

Якщо ви проживаєте в Рівному або найближчому передмісті, то ви зможете звернутися в нашу компанію. СЦ "НА ДОМУ" займається ремонтом побутової техніки та пральних машин зокрема. Ми чинимо вертикальні, фронтальні і навіть вбудовані пральки за вигідною ціною. Продукція торгової марки Zanussi користується великою популярністю в нашому місті, пральні машини знаменитої італійської марки зустрічаються досить часто. Вони мають тривалий термін служби і їх лагодження є рентабельною.

Поломки машин Zanussi

Знос деталей, використання невідповідного порошку, недотримання норм завантаження призводять до серйозних поломок устаткування для прання. Майстри нашого сервісного центру готові виконати ремонт пральної машини Zanussi прямо у вас на дому, географія обслуговування - Рівне і передмістя. Викликати майстра варто, якщо:

  • агрегат не включається;
  • не нагрівається вода;
  • бак тече;
  • не працює віджим або інші програми;
  • дверцята не закриваються;
  • немає зливу або набору води.

У всіх цих поломок можуть бути неочевидні причини - перш ніж приступити до ремонту, наш фахівець проведе діагностику пральної машини "Зануссі" і визначить джерело проблеми. Діагностика - найважливіша частина ремонту, так як саме проведення даної процедури дозволяє точно виявити неполадку і усунути її максимально швидко. Спеціалісти сервісного центру "НА ДОМУ" можуть виїхати до вас додому і провести ретельний огляд пральної машини. При цьому швидку консультацію ми можемо надати вам навіть по телефону.

Наші майстри мають у своєму розпорядженні оригінальними комплектуючими і сучасним ремонтним обладнанням, що дозволяють усунути неполадки будь-якої складності. Ми маємо прямий доступ до запасних частин для побутової техніки Zanussi, в тому числі і електронними компонентами для старих і рідкісних моделей пральних машин. Викликаючи фахівців СЦ "На Дому" ви можете бути впевнені в швидкому відновленні пристрою.

Як викликати майстра?

Щоб викликати майстра по ремонту пральних машин "Зануссі" на будинок, залиште замовлення на сайті нашого сервісного центру або зв'яжіться з менеджером по телефону. У будь-яку точку Рівне і передмістя фахівець приїде вже через 30 хвилин після виклику. Починка виконується в рамках одного візиту. На всі види робіт видається гарантійний талон, який гарантує виконання нами всіх зобов'язань. Термін гарантії складає від 3 до 12 місяців в залежності від безлічі факторів.

Ремонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин РівнеРемонт пральних машин ЗануссіРемонт пральних машин Zanussi
 
0.1708 s
33