Ремонт пральних машин Whirlpool у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 470 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 850 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Whirlpool в Рівне

Своєчасне сервісне обслуговування і ремонт автоматичних пральних машин дозволять уникнути виникнення серйозних поломок і суттєво продовжать термін експлуатації вашого приладу. Тому, якщо ви помітили, що ваша машинка стала працювати зі збоями, а якість прання білизни значно погіршився, слід відразу ж звернутися за допомогою до знаючих професіоналів.

Кращі умови для наших клієнтів

Пральна машинка - один з найбільш незамінних побутових приладів в квартирі, тому будь-яка поломка повинна бути усунена в найкоротші терміни. Не намагайтеся провести ремонт власними руками, без потрібного досвіду, знань і практичних навичок. Найкраще довірити цю роботу кваліфікованим майстрам нашого сервісного центру "НА ДОМУ". Ми працюємо в Рівному і передмісті, виїзд здійснюється в той же день або будь-який зручний час.

Ремонт техніки "Вірпул"

Whirlpool - один з провідних виробників побутової техніки в США, продукція якого відрізняється надійністю і збільшеним терміном служби. Для того щоб виконати обслуговування і ремонт пральних машин Whirlpool швидко і якісно, ми зробимо комплексну діагностику, а також проведемо заміну вийшли з ладу вузлів і деталей на оригінальні аналоги. Крім того, для економії часу всі послуги надаються тільки на дому у замовника (по Рівному та області). Довірте вашу побутову техніку справжнім професіоналам своєї справи, і вона справно прослужить ще не один рік.

Чому у нас такі низькі ціни?

Багато хто запитує нас, чому в майстерні "НА ДОМУ" такі низькі ціни на ремонт. Відповідь - досить складний. Справа в тому, що ми закуповуємо запасні частини оптом, а не беремо поштучно у перекупників. Це дозволяє знизити ціну і вибирати якісні деталі. Всі наші майстри їздять на автомобілях, що значно підвищує мобільність і дозволяє робити по кілька заявок за день. Таким чином заробітна плата майстрів зростає, що мотивує їх робити роботу максимально якісно. Цей фактор також сильно впливає на відсоток гарантійних випадків. У нашій майстерні він залишає всього 0,2% від усіх виконаних ремонтів, що є одним з найвищих показників в Рівному. Це дозволяє нам значно знизити ціну ремонту для кінцевого споживача. Ми працюємо в Рівному вже більше 12 років і за цей час багато жителів міста стали рекомендувати нас своїм друзям, що мінімізує витрати на рекламу.

Ремонт пральних машин Whirlpool на домуСервіс пральних машинВідремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машину
 
0.1737 s
33