Ремонт пральних машин Atlant у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин ATLANT в Рівному

Життя сучасної людини нерозривно пов'язана з побутовою технікою. Прання речей, мийка посуду, зберігання продуктів - все це нам забезпечує побутова техніка. Саме тому будь-яка її поломка може значно ускладнити життя простої людини. Торгова марка АТЛАНТ виробляє недорогі пральні машини, які відрізняються досить непоганою якістю. Білоруська компанія за останні 20 років значно просунулася і може забезпечувати якість, порівнянне з багатьма азіатськими брендами.

Чому ми?

Ремонт пральної машини АТЛАНТ не викличе особливих труднощів, якщо ви звернетеся саме в наш сервісний центр. Ми пропонуємо професійне обслуговування на дому та готові виїхати за заявкою в будь-який район Рівне або передмістя. Вам достатньо заповнити форму на цій сторінці нашого сайту, майстер сервісного центру «НА ДОМУ» приїде відразу ж після обробки заявки. Використовуючи всі доступні технічні ресурси, фахівець може відремонтувати пральну машину АТЛАНТ всього за добу, навіть якщо мова йде про заміну ключових вузлів і деталей. Для того щоб забезпечити оперативність і якість сервісу, у нас в розпорядженні є не тільки сучасне обладнання для діагностики і обслуговування імпортної побутової техніки, але і великий вибір оригінальних запчастин. Ми використовуємо тільки нові комплектуючі, застосування деталей б / у не допускається навіть на прохання клієнта. Це пов'язано з тим, що деталі можуть завдати шкоди пральній машині.

Ремонт побутової техніки з гарантією

Навіть серйозні поломки можна ліквідувати прямо на місці без транспортування агрегату. Спочатку майстер здійснює діагностику і називає вам ціну ремонту пральної машини. Якщо ви погоджуєтеся - фахівець буде займатися ремонтом, термін якого може займати до декількох днів. Але найчастіше все ремонтується на місці протягом 1-2 годин.

Після того, як майстер проведе ремонт пральної машини ATLANT, ви отримаєте документ про виконану роботу - гарантійний талон терміном дії від 3 місяців до 1 року. Зверніться до менеджера СЦ «НА ДОМУ» або просто залиште заявку на цій сторінці. Ми зв'яжемося з вами для узгодження часу приїзду фахівця. По телефону ви зможете обговорити всі питання, що цікавлять, а також дізнатися приблизну ціну ремонту. Відразу варто відзначити, що лагодження машин АТЛАНТ дешевше, ніж відомих європейських брендів. Ми не підвищували ціни на послуги з 2018 року.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин
 
0.1903 s
33