Ремонт пральних машин LG у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин LG у Рівному

Поломка пральної машини найчастіше відбувається в самий невідповідний момент. Пристрій перестало зливати воду? Загуло під час віджиму? Перестало нагрівати воду або вибило автомати? Ми зможемо допомогти вам при цих та багатьох інших несправності.

Корейська компанія LG

Давно відкладаєте ремонт своєї пральної машини LG, тому що не хочете везти її в майстерню? Наш сервісний центр полагодить пристрій на дому. Обслуговування можна здійснити в той же день, коли ви звернулися до нас за допомогою. Це скоротить кошти і час на транспортування приладу в стаціонарний сервіс. Завдяки досвідченим фахівцям «НА ДОМУ» ви зможете користуватися справною технікою через кілька годин (максимум добу, якщо поломка значна) після звернення до нас. Якщо на вашу техніку немає запасних частин - ми замовимо їх і відразу ж виконаємо ремонт після їх отримання.

Впораємося з будь-поломкою!

Якісний ремонт пральної машини - процес, що вимагає від майстра високої кваліфікації, адже комплектація у брендових пристроїв досить складна. Замінити водонагрівач, двигун, прочистити фільтри, налаштувати програмну систему або відремонтувати терморегулятор - все це не проблема для працівників компанії «НА ДОМУ». У нас працюють тільки досвідчені фахівці: мінімальний досвід працівника становить 8 років, а середній по компанії - більше 12 років. Справа в тому, що ми набираємо кращих працівників Рівне і пропонуємо їм високу заробітну плату. Працювати у нас - великий успіх для будь-якого фахівця.

Майстри нашого сервісного центру з легкістю можуть усунути будь-які несправності, навіть самі непрості. А зроблять вони це швидко, надійно і на тривалий термін. На всі роботи, які були виконані фахівцями «НА ДОМУ», виписується гарантія, тривалість якої залежить від виду послуг, що надаються. Ви можете замовити ремонт техніки "ЛГ", якщо проживаєте в Рівному або найближчому передмісті.

Замовити ремонт пральних машин LG в Рівному можна, заповнивши відповідну форму на нашому сайті або за телефоном гарячої лінії. Також ми використовуємо всі популярні месенджери, номери яких ви можете знайти у верхній частині цієї сторінки. Фахівці СЦ "НА ДОМУ" завжди з радістю вислухають вас, вникнуть в проблему і підкажуть можливі шляхи її вирішення. Якщо ви захочете викликати майстра - то ми приїде до вас додому. Але більша частина поломок може зважитися просто дзвінком по телефону, частина поломок ви зможете вирішити самостійно.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин у Рівному
 
0.1750 s
33