Ремонт пральних машин Candy у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 480 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 450 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 250 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 370 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 180 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 230 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Candy у Рівному

Якщо ви хочете, щоб обладнання для прання працювало безвідмовно якомога довше, при найменших неполадках звертайтеся до фахівця. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи, які мають досвід роботи в сервісній індустрії більше 8 років. Але це мінімальний показник, велика частина майстрів працює значно довше. Середнє значення досвіду - це 12 років. У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці з профільною освітою, у нас є свої електронщики, які можуть усунути як апаратні, так і програмні поломки в пральних машинах.

Техніка Candy

Багато жителів Рівного свого часу купили пральні машини Candy і не прогадали. Дана марка є однією з найбільш популярних в Європі і ідеально підходить для установки в будинку з водою низької якості. Найчастіше такі пристрої ламаються від старості, через неправильну установку або перепадів напруги.

Ремонт пральних машин та іншої побутової техніки краще замовляти своєчасно і не доводити справу до критичної ситуації. Професійно полагодити обладнання можна в нашому сервісному центрі в Рівному. Замовивши ремонт техніки Candy, ви можете розраховувати на приїзд майстра в цей же день. При цьому ви можете замовити виїзд майстра на будь-який зручний час. Агрегат буде відремонтовано максимально швидко, а ви отримаєте повний комплект необхідної документації.

Ремонтуємо пральні машини на дому

Наша компанія називається "НА ДОМУ". Ми стали одним з перших сервісних центрів в Рівному, які стали їздити додому до замовника. За цей час ми досягли вершин майстерності виїзного ремонту і можемо впоратися навіть з самими серйозними поломками. У більшості випадків майстру доводиться міняти вийшов з ладу вузол на новий. Для цього використовуються оригінальні комплектуючі, які ми завбачливо замовляємо на склад. Навіть при поломці двигуна машинки Candy робота не займе більше 24 годин.

Для того щоб виявити причину неполадки, проводиться діагностика за допомогою точних приладів з урахуванням кодів помилок пристрою. Завдяки такому підходу вдається достовірно визначити, яка деталь вийшла з ладу і підлягає заміні. На ремонт пральної машинки "Канді" в нашому сервісному центрі буде надана гарантія (термін - від 3 до 12 місяців). Довіряйте лагодження побутової техніки професіоналам, і вона віддячить вам бездоганною роботою.

Ремонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантією
 
0.1787 s
33