Ремонт пральних машин Samsung у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Samsung в Рівне

кщо потрібно виконати ремонт пральних машин "Самсунг" в Рівному, в будь-який час можна звернутися в наш сервісний центр. Для того щоб замовити обслуговування побутової техніки, слід скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ «НА ДОМУ» або оформити заявку по телефону. Ми виробляємо ремонт пральних машин Samsung на дому, майстер зможе приїхати в зручний для вас час в день оформлення замовлення. У фахівців нашої майстерні є всі необхідні інструменти і діагностичні прилади для обслуговування техніки на місці.

Одним з наших головних переваг є доступ до великої кількості запасних частин, в тому числі і для техніки Samsung. Ми уклали договори на поставку з найбільшими виробниками країни і імпортерами з США, Південної Кореї і країн Європейського Союзу. Всі деталі купуються оптом, тому вартість ремонту пральних машин марки Samsung досить низька.

Потрібен терміновий ремонт?

Якісна лагодження обладнання неможлива без діагностики, за допомогою якої вдається точно виявити вийшов з ладу вузол. Такий підхід дозволяє уникнути неточностей і істотно прискорити обслуговування агрегату. Ремонт пральної машинки "Самсунг" займає від 15 хвилин до 24 годин в залежності від складності поломки. Якщо вам необхідний терміновий ремонт побутової техніки, то ви звернулися за адресою.

Компанія "НА ДОМУ" - один з найстаріших сервісних центрів Рівного. Ми одними з перших почали освоювати виїзну роботу на дому у замовника. Зараз все так працюють, але в той час це здавалося немислимим. За всі ці роки ми накопичили величезний досвід роботи і розробили логістичні ланцюжки, що дозволяють якомога швидше виїхати додому до клієнта і усунути несправність. При цьому ви можете замовити не терміновий виїзд, а вибрати будь-який зручний день тижня. Вартість при цьому не змінюється, ми заморозили ціни на рівні 2018 року і не збираємося їх підвищувати найближчим часом.

При ремонті пристроїв для прання застосовуються оригінальні комплектуючі, які заздалегідь замовляються на склад. Відремонтувати обладнання Samsung в нашому сервісному центрі можна з гарантією якості від 3 до 12 місяців. Якщо ви вирішили довірити ремонт пральної машини нам - подайте заявку, зв'язавшись з майстром по телефону або залишивши заявку на зворотний дзвінок. Ми працюємо по всіх районах міста Рівне та виїжджаємо в найближчий передмістя. Чекаємо ваших замовлень!

 

Відремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Рівне
 
0.1680 s
33