Заправка фреону в холодильник у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 350 грн. Замовити
Атлант від 300 грн. Замовити
Indesit від 300 грн. Замовити
Samsung від 300 грн. Замовити
Bosch від 300 грн. Замовити
Ariston від 300 грн. Замовити
LG від 300 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Electrolux від 300 грн. Замовити
Nord від 300 грн. Замовити
Beko від 300 грн. Замовити
Siemens від 300 грн. Замовити
Gorenje від 300 грн. Замовити
AEG від 300 грн. Замовити
Zanussi від 300 грн. Замовити
Snaige від 350 грн. Замовити

Заправка холодильника фреоном (халадгентом) у Рівному

Якщо ваш холодильник став погано морозити або взагалі холод пропав в одній з камер, то швидше за все у вас вийшов газ із системи. Насправді в холодильниках може застосовуватися не тільки фреон, а й безліч інших холодоагентів, наприклад, ізобутан. Фахівці нашої компанії завжди возять з собою найбільш популярні види холодоагентів і здійснюють заправку фреоном на дому у користувача. Вам не потрібно нікуди возити пристрій, працівник СЦ "НА ДОМУ" приїде до вас в гості і відновить поламану техніку. При цьому важливо проживати в Рівному або найближчому передмісті, тоді вартість візиту буде безкоштовною, вам необхідно буде оплатити тільки заправку і ціну холодоагенту.

Експлуатувати холодильник без усунення причини витоку - не можна. Багато хто думає, що можна просто додати фреону і холодильник чарівним чином запрацює. На жаль, в реальності справи йдуть гірше. Спочатку необхідно знайти витік, усунути її, і тільки після цього переходити до заправка нового холодоагенту. Дня початку зателефонуйте, який вказаний на даному сайті. Якщо вам зручніше використовувати месенджер - використовуйте його. Також ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок і ми самі вам зателефонуємо найближчим часом.

Заправка холодильника фреоном у Рівному
 
0.1633 s
33