Ремонт холодильників LG у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників LG в Рівному

Побутова техніка торгової марки LG ламається досить рідко, але періодично таке все ж трапляється. Холодильники і морозильники марки можуть почати підтікати, в них може утворюватися полій або сніжна шуба, пристрої можуть почати сильно шуміти. У деяких випадках компресор може перестати працювати або працювати без зупинки. Для точного виявлення причини поломки вам буде потрібно проведення комплексної діагностики. Кваліфіковані фахівці нашого сервісного центру "НА ДОМУ" проведуть швидкий і якісний ремонт холодильника LG в Рівному на найвигідніших умовах і за кращими цінами. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і намагаємося надати максимально якісні послуги, щоб замовник залишився задоволений.

Переваги сервісу "НА ДОМУ"

Сучасні моделі холодильників відомої корейської марки LG мають чудову надійністю і функціональністю, тому рідко виходять з ладу самі по собі. Зазвичай причиною неполадок стає несвоєчасне обслуговування і систематичне порушення вимог по експлуатації. Все це призводить до прискореного зносу вузлів і деталей приладу, що значно знижує його експлуатаційні характеристики. Саме тому важливо звернутися за допомогою до справжніх професіоналів.

Наш сервісний центр має великий досвід обслуговування та ремонту холодильників LG, тому виконає всі роботи якісно і в максимально стислі терміни. Важливу роль має і наявність оригінальних комплектуючих, якісних фреонів, а також професійного обладнання та інструменту. Зв'яжіться з нами по телефону або залиште повідомлення на електронній поштовій скриньці, вказавши ознаки виниклої поломки, модель приладу і зручний час для візиту нашого фахівця.

Як викликати майстра?

Для того, щоб полагодити холодильник або морозильник "LG", вам буде потрібно зателефонувати. Його можна знайти на цій сторінці або в розділі "Контакти". Також вам доступна форма зворотного зв'язку, яка забезпечує швидкий зв'язок і зворотний дзвінок від майстра по ремонту холодильного обладнання. Також відвідувач може звернутися до нас через месенджер.

Під час обговорення від вас буде потрібно повідомити майстру модель і марку пристрою, симптоми поломки і іншу корисну інформацію. Він розповість про ймовірні причини і назве приблизну вартість ремонту. Після цього ви зможете вибрати зручний час для візиту фахівця. Виїзд здійснюється по Рівному і найближчих районах області.

Ремонт холодильниківРемонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників LG
 
0.1835 s
33