Ремонт холодильників Indesit у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Indesit в Рівному

Італійські холодильники "Індезіт" - це якісна і надійна побутова техніка, яка може служити довгі роки в разі правильної установки і дотримання вимог, викладених в керівництві по експлуатації побутової техніки. Але, на жаль, багато жителів Рівного та інших міст України рідко йдуть даних рекомендацій. У таких випадках холодильники, морозильні камери, ларі та вітрини можуть виходити з ладу.

До найбільш частих поломок відносять: зміни температури в холодильній камері або морозильній камері, шум при роботі, постійну роботу компресора або його повне відключення, намерзання льоду або сніжної шуби, проблеми з підтікання води або нещільним приляганням дверцята. Також до нас часто звертаються для усунення різних фізичних поломок корпусу, просять переважити дверцята холодильника або відновити роботу системи охолодження Indesit NoFrost. Всі ці поломки можуть бути усунені на дому у клієнта.

Замовте ремонт техніки Indesit

Для того щоб оформити заявку на ремонт холодильників "Індезіт" в Рівному, необхідно скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ "НА ДОМУ" або зробити замовлення по телефону. Ми виконуємо ремонт холодильників Indesit на дому, тому вам не потрібно турбуватися про доставку агрегату в майстерню. У розпорядженні наших майстрів - професійні інструменти і точні діагностичні прилади, що дозволяє усувати несправності будь-якої складності, а також змінювати деталі на місці.

Як ми працюємо

Ремонт холодильників неможливий без проведення діагностики, яка дозволяє встановити причину неполадки. За допомогою точних приладів майстер нашого сервісного центру виявляє вийшов з ладу вузол або деталь. Щоб якісно відремонтувати холодильники Indesit, необхідно використовувати надійні комплектуючі. Тому несправні елементи ми завжди міняємо тільки на оригінальні. На лагодження апаратів надається гарантія якості від 3 до 12 місяців і видається підтверджуючий її документ.

Роблячи заявку, не забудьте вказати модель вашого холодильника "Індезіт", щоб майстер зміг відразу підібрати необхідні запчастини на складі. Ми замовляємо деталі оптом, тому вони коштують значно дешевше. Але в деяких випадках нам потрібно доставка товарів з інших регіонів. У таких ситуаціях термін ремонту може збільшитися на час доставки запасних частин.

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильниківвРемонт холодильників у Рівному
 
0.1767 s
33