Ремонт холодильників AEG у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників AEG в Рівному

Сервісний центр "НА ДОМУ" надає послуги з ремонту побутової техніки в Рівному і найближчому передмісті. У нашій компанії працюють тільки грамотні фахівці, у яких є дипломи і величезний досвід роботи в сфері ремонту холодильного обладнання. У нашій компанії кожен майстер займається ремонтом тільки одного виду техніки. Стіральщік лагодить пральні машини, посудомийник - посудомийні, а холодильник - холодильне обладнання.

Ми намагаємося забезпечити своїм клієнтам максимально високий рівень сервісного обслуговування, тому значно прискорюємо терміни виконання ремонту. При цьому робота проводиться якісно, на неї видається гарантія. Економія відбувається за рахунок оптового замовлення запасних частин, наявності службового транспорту і взаємну допомогу майстрів.

Холодильне обладнання AEG

Німецька компанія "АЕГ" виробляє преміальну побутову техніку, яка відрізняється високою якістю збірки і застосуванням надійних комплектуючих. Холодильники і морозильні камери марки споживають невелику кількість електроенергії і є одними з кращих пристроїв на ринку.

Але з роками багато деталей виходять з ладу, тому ремонт холодильників AEG все ж час від часу потрібно, незважаючи на надійність такої техніки. Ми пропонуємо відмінне за ціною рішення проблеми: звертайтеся в сервісний центр "НА ДОМУ", і майстер зможе полагодити холодильник "АЕГ" всього за добу - прямо на дому. Для усунення технічної проблеми будь-якої складності потрібно від 15 хвилин до 24 годин (у разі наявності запасних частин). Наш фахівець приїде в день подачі заявки, вам навіть не доведеться відвозити агрегат в майстерню.

Які поломки можна усунути на дому?

Порушити працездатність агрегату може будь-яка причина: від поломки електроніки і системи терморегуляції до витоку фреону і виходу з ладу компресора. Більшість проблем з технікою можна вирішити на місці, якщо ви скористалися послугами дійсно досвідченого майстра, а в його розпорядженні є сучасне оснащення і великий вибір запчастин. Саме такі фахівці працюють в СЦ "НА ДОМУ". Ми використовуємо тільки оригінальні і нові комплектуючі, пропонуємо оперативне і доступне за ціною обслуговування для жителів міста і найближчого району. На ремонт холодильників AEG надається гарантія. Її тривалість залежить від характеру поломки (3-12 місяців). Талон клієнту вручає майстер по завершенні робіт.

"РемонтНесправності холодильників АЕГ
 
0.1744 s
33