Ремонт холодильників «Атлант» у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Замена таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників АТЛАНТ у Рівному

Одним з найбільш популярних в Рівному виробників побутової техніки є білоруська компанія ATLANT, яка вже багато років випускає різне обладнання, в тому числі і холодильне. Наша компанія може допомогти вам в ремонті і обслуговуванні такої техніки.

Поломки техніки "АТЛАНТ"

Рівняни часто звертаються в наш сервісний центр для ремонту білоруських холодильників торгової марки "АТЛАНТ". Найчастіше в моделях марки виходить з ладу компресор, може початися гул або дивний шум. Також компресор може або постійно працювати або перестати працювати зовсім. Друга за популярністю поломка - це розгерметизація, яка вимагає усунення витоку і подальшої заправки фреоном (холодоагентом). Моделі з "НоуФрост" часто страждають поломками вентилятора, таймера або датчика оттайки. Всі моделі холодильників рано чи пізно мають потребу в заміні ущільнювача.

Що робити, якщо холодильник зламався?

Якщо неполадки в роботі такої побутової техніки заважають, не варто відкладати вирішення проблеми в довгий ящик. Наш сервісний центр пропонує якісний і швидкий ремонт холодильників ATLANT на дому. Таке обслуговування має свої плюси: майстер приїжджає в день обробки заявки на сайті, всі процедури займають від 15 хвилин до доби, сервіс "НА ДОМУ" видає гарантію на всі види послуг.

Звичайно, ви можете самостійно відвезти агрегат в одну зі звичайних майстернях міста, але в такому випадку рішення проблеми затягується на невизначений термін. Якщо ви хочете терміново відремонтувати холодильник ATLANT, такий варіант навряд чи підійде.

Ще одна альтернатива - самостійний пошук майстра в газеті оголошень або по знайомих. В цьому випадку дуже великий ризик нарватися на некомпетентного фахівця. Такі умільці рідко беруть на себе повну відповідальність за роботу.

Гарантія на ремонт

Ми пропонуємо оперативну допомогу на дому для клієнтів з Рівного і передмістя, але головна перевага, яку виділяє наш сервіс на тлі інших майстерень, - гарантія на ремонт холодильників ATLANT та інші послуги. Коли майстер закінчить обслуговування, він вручає вам офіційний документ. Термін дії гарантійного талона - від 3 місяців до року. Дізнатися подробиці ви можете у консультанта. Зателефонуйте нам або залиште заявку на цій сторінці. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, і забезпечуємо їм преміальний рівень сервісного обслуговування.

Ремонт холодильників Атлант з гарантієюРемонт холодильників марки Атлант
 
0.1700 s
33