Ремонт холодильників Gorenje у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильникa. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Gorenje в Івано-Франківську

На сайті нашого сервісного центру ви знайдете безліч інформації по роботі з холодильниками марки Gorenje. Словенська марка виробляє надійне обладнання, яке легко може працювати і 10 і 20 років.

Поломки холодильників Gorenje

Причини несправності холодильного агрегату можуть бути самими різними, тому при поломці техніки слід звернутися до досвідченого фахівця. Ремонт холодильників Gorenje в Івано-Франківську на професійному рівні виконується майстрами нашого сервісного центру. Найчастіше в холодильниках марки "Горєньє" виходить з ладу компресор, що забезпечує транспортування холодоагенту усередині системи. Також може пошкодитися сам холодильний контур, по якому переміщається газ (фреон або ізобутан).

Багато холодильники Gorenje оснащуються електронікою і безліччю датчиків. У таких устрйоства можуть трапиться поломки термодатчика, таходатчіка компресора, таймера оттайки і багатьох інших елементів. Електроніка може зламатися фізично або ж може відмовити її програма. Для усунення таких несправностей вам буде потрібна допомога кваліфікованого фахівця-електронщика.

Замовити обслуговування агрегату можна на сайті СЦ «НА ДОМУ» за допомогою зручної форми зворотного дзвінка. Менеджер передзвонить вам буквально відразу і узгодить зручний час для приїзду фахівця. Ми виконуємо ремонт холодильників Гореньє на дому, майстер зможе приїхати в день оформлення замовлення.

Швидкий і якісний ремонт

Фахівці нашого сервісного центру "НА ДОМУ" володіють великим досвідом в ліквідації найрізноманітніших поломок побутової техніки, що дозволяє обслуговувати пристрої максимально оперативно. Якісний сервіс холодильників Гореньє неможливий без проведення діагностики. За допомогою точних приладів майстер виявляє вийшов з ладу вузол, що є підставою для його заміни.

Ремонт холодильників Gorenje на дому виконується із застосуванням оригінальних комплектуючих, які здатні безболісно замінити будь-яку несправну деталь. Якщо оригінальні деталі дістати не виходить, то за бажанням клієнта можуть встановлюватися контрактні запчастини. Але ми робимо це тільки з дозволу клієнта, якщо він все-таки хоче полагодити холодильник "Горєньє". На лагодження холодильного агрегату надається гарантія якості від 3 до 12 місяців і видається гарантійний документ.

 

Ремонт холодильников GorenjeВідремонтувати холодильниккРемонт холодильників і морозильних камер Gorenje
 
0.1870 s
33