Ремонт холодильників Liebherr у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити

Ремонт холодильників Liebherr в Івано-Франківську

Чим більше люди користуються побутовою технікою, тим складніше їм стає без неї обходитися. На жаль, вся техніка періодично ламається, будь то пральна машина, посудомийка, холодильник або морозильна камера.

Компанія "НА ДОМУ" - один з перших сервісів в Рівному, який почав здійснювати ремонт на дому у своїх замовників. Такий підхід дозволяє не тільки уникнути транспортування техніки, а й прискорити ремонтні роботи.

Марка "Лібхер"

Однією з найбільш популярних компаній, що виробляють холодильники, є бренд Liebherr. Організація вже багато десятиліть розробляє унікальні пристрої, які можуть забезпечувати тривалу безперебійну роботу по охолодженню продуктів. Продукція марки має стильний зовнішній вигляд і чудово підходить для установки як в сучасні, так і в класичні інтер'єри. Випускаються однокамерні, двокамерні і багатокамерні моделі.

Якщо ви помітили, що ваш холодильник Liebherr почав працювати зі збоями, сильно шуміти, а температура в робочій камері не відповідає заданим параметрам, скористайтеся послугами професійних майстрів нашого сервісного центру, які без праці виконають ремонт будь-якої складності.

Чиним холодильники на дому

Поломка холодильника може створити масу проблем, пов'язаних зі зберіганням продуктів харчування, особливо в жарку пору року, тому вимагає якнайшвидшого грамотного усунення. Не варто намагатися відремонтувати прилад самостійно, не володіючи належним досвідом і необхідними навичками. Найкраще довірити роботу кваліфікованим фахівцям нашого сервісного центру. Всі ми маємо великий досвід роботи і можемо відновлювати навіть самі рідкісні моделі від компанії "Лібхер".

Обслуговування та ремонт холодильників Liebherr проводиться тільки на дому у клієнта, що значно скорочує час надання послуги, а також виключає додаткові фінансові витрати. Крім того, ми використовуємо сучасне обладнання, інструмент та оригінальні комплектуючі, що забезпечують високу якість виконаних робіт. Щоб викликати майстра в будь-який район Рівне або передмістя, залиште заявку на цій сторінці або зверніться до оператора мобільного. Ми обговоримо всі важливі моменти, уточнимо поломку, модель пристрою, адреса і передбачуваний час візиту. Викликаючи фахівця з СЦ "НА ДОМУ" ви завжди отримуєте результат найвищого рівня.

Ремонт холодильників LiebherrПоломка холодильника LiebherrНеполадки в холодильнику Liebherr
 
0.1735 s
33