Ремонт холодильників Zanussi у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфов від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Zanussi в Рівному

Поломка холодильника або іншого виду побутової техніки - це завжди велика проблема для користувача. Ніхто з нас заздалегідь не планує ремонт обладнання або покупку нового пристрою. Саме тому швидкість виконання робіт є найважливішим фактором при виборі сервісного центру. Але не варто забувати про те, що швидкість не повинна бути на шкоду якості. Тому майстри сервісного центру "НА ДОМУ" завжди вдумливо проводять діагностику і виконують ремонтні роботи. Висока швидкість приїзду забезпечується великою кількістю фахівців, наявністю службових автомобілів і електронною системою обліку транспортної та товарної логістики.

Типові поломки холодильників "ЗАНУССІ"

У наш центру часто звертаються мешканці Рівного, у яких холодильник почав дуже сильно гудіти або перестав працювати взагалі. Також досить часто трапляється розгерметизація випарника, що вимагає або його ремонту, або установки нового випарника всередину холодильної камери і подальшої заправка фреоном. Трохи рідше до нас звертаються з намерзанням шуби всередині камери, витоком води або неможливістю виставити температуру холодильної камери або морозильного відділення.

Якщо вам потрібна оперативна допомога досвідчених фахівців, наш сервісний центр пропонує професійний ремонт холодильників Zanussi на дому. Ви отримуєте можливість усунути несправність максимально швидко і без необхідності транспортувати агрегат. Крім цього, СЦ "НА ДОМУ" - це вигідні ціни на обслуговування, великий вибір оригінальних запчастин для холодильників Зануссі та гарантія на всі види послуг.

Сервісний центр "НА ДОМУ" - наші переваги

Якість результату - пріоритет для нас. Ми ніколи не використовуємо б / у деталі, це нераціонально навіть для того, щоб знизити вартість ремонту холодильників Zanussi. Тільки оригінальні і нові запчастини можуть продовжити термін служби агрегату. По-друге, ми висилаємо бригаду майстрів в день оформлення та обробки заявки, так що довго чекати допомоги фахівців СЦ "НА ДОМУ" не доведеться. По-третє, майстер зможе відремонтувати холодильник всього за добу, після чого вручить клієнту офіційний гарантійний талон. Термін його дії - від 3 до 12 місяців, в залежності від несправності. Щоб більше дізнатися про переваги нашого сервісу, здзвонитеся з менеджером по телефону або просто залиште заявку і контактні дані в режимі онлайн - на цій сторінці сайту.

 

Ремонт холодильників ZanussiКапітальний ремонт холодильників Zanussi Івано-ФранківськРемонт холодильників Zanussi на дому
 
0.1701 s
33