Ремонт холодильників Whirlpool у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Whirlpool у Рівному

Компанія "НА ДОМУ" працює в Рівному вже більше 12 років, за цей час ми отримали величезний досвід роботи з найрізноманітнішою побутовою технікою. Але в першу чергу ми займаємося ремонтом саме холодильного обладнання, в яке входять: вбудовані і окремо стоячі холодильники з різною кількістю камер, окремі морозильні камери і ларі, винні холодильники, шафи шокової заморозки і навіть вітрини для охолодження напоїв. Всю цю техніку ми можемо полагодити прямо на дому у користувача або в організації, яка замовить виїзд.

Одним з брендів, з якими ми давно працюємо, є американська компанія "Вірпул". Даний бренд відрізняється високою якістю виконання і має величезну популярність в світі. У нашій країні моделі компанії також користуються великою популярністю. Наш сервісний центр пропонує провести якісне обслуговування і ремонт холодильників Whirlpool в Рівне за найкращими цінами. Така послуга може знадобитися вам з кількох причин.

Устаткування цього бренду рідко виходить з ладу через виробничий брак. Зазвичай пов'язаних із ними призводить неакуратне поводження і недотримання рекомендацій по експлуатації приладу. Варто пам'ятати, що навіть сама незначна, на перший погляд, несправність згодом може перерости в серйозну поломку і дорогий ремонт. Саме тому важливо довірити лагодження знають фахівцям. У нашій компанії працюють тільки такі професіонали, термін роботи яких в галузі становить не менше 8 років. Кожен з наших майстрів має профільну освіту, а електронники мають дипломи провідних університетів України.

Чому побутову техніку варто довірити СЦ "НА ДОМУ"

Ми проведемо якісний і недорогий ремонт холодильників Whirlpool, використовуючи тільки оригінальні деталі та витратні матеріали, а також професійне діагностичне обладнання. Всі послуги надаються тільки на дому у клієнта, що істотно заощаджує час, який міг бути витрачений на транспортування несправного приладу в майстерню. На всі виконані роботи поширюється офіційна гарантія.

Замовте ремонт в Рівному

Оформіть заявку на цій сторінці сайту або зверніться до оператора мобільного по телефону, який можна знайти на цьому сайті. Наша компанія завжди йде назустріч клієнту і надає йому преміальний рівень сервісу. Ми працюємо в Рівному, але можемо виїхати і в найближчий передмістя для ремонту різних моделей холодильників Whirlpool.

Ремонт холодильників Whirlpool РівнекРемонт холодильників Whirlpool на дому
 
0.1800 s
33