Ремонт холодильників Samsung у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Samsung в Рівне

Вихід з ладу холодильного агрегату є причиною ряду незручностей власникам, особливо в літню пору року. Тому, якщо вам потрібно терміновий ремонт холодильників Samsung в Рівне, скористайтеся послугами досвідчених майстрів нашого кваліфікованого сервісного центру.

Поломки техніки "Самсунг"

Південнокорейська компанія Samsung - це один зі світових лідерів в області виробництва побутової техніки та електроніки. Компанія є величезним концерном, який випускає холодильники та морозильні камери, пральні та посудомийні машини, телевізори і смартфони, монітори і аудіотехніку. Завдяки наявності такої кількості виробництв, бренд має колосальну виробничу базу і створює безліч інноваційних технологій, які потім запозичують інші компанії.

До найбільш частих поломок холодильників "Самсунг" можна віднести програмні або апаратні несправності електроніки, які можуть усунути наші професійні фахівці. Також в СЦ "НА ДОМУ" часто звертаються мешканці Рівного з проханням заправити холодильник фреоном. Витік холодоагенту - це серйозна проблема, яка вимагає не тільки заправки, а й усунення витоку. Також часто виходять з ладу вентилятори, таймери і датчики оттайкі, терморегулятори та інше обладнання.

Якісний ремонт за хорошою ціною

Холодильники Samsung мають відмінною якістю, надійністю і тривалим терміном служби, проте також вимагають своєчасного, грамотного обслуговування і дотримання рекомендованих правил експлуатації. Однією з найпоширеніших несправностей, з якою стикаються власники агрегатів цієї марки, є збої в роботі електроніки керуючого модуля. Найчастіше це відбувається внаслідок різких перепадів напруги в електромережі, що не рідкість в сучасних квартирах.

Завдяки оригінальним комплектуючих і професійному обладнанню, наші майстри в найкоротші терміни впораються з поломкою будь-якого характеру. Для більшої зручності клієнтів ми здійснюємо ремонт холодильників Samsung на дому, щоб максимально заощадити час і уникнути зайвих грошових витрат. Крім цього, на всі надані нашим фахівцями послуги поширюється фірмова гарантія. Її термін становить до одного року і користувач може скористатися їй в разі повторної поломки того ж вузла або агрегату.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильник РівнеПоломки холодильників Samsung
 
0.1787 s
33