Ремонт холодильників Bosch у Рівному

Наші телефони:

+38(097) 256-25-50
+38(050) 879-91-86

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Рівне, вул. Соборна 207

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Bosch в Рівне

Якщо ви помітили, що ваш холодильник Bosch став працювати зі збоями, слід відразу ж звернутися за допомогою до знаючих фахівців, що вбереже вас від зайвого клопоту і грошових витрат. Наш сервісний центр "НА ДОМУ" здійснює сервісне обслуговування і ремонт великої і дрібної побутової техніки в Рівному на найвигідніших умовах для клієнтів, включаючи нормальні ціни і сучасний рівень надання послуг.

Ми ремонтуємо самі різні моделі холодильників "БОШ", як класичні однокамерні, так і більш поширені двокамерні. Також ми можемо полагодити багатокамерні пристрої типу Side-by-Side і French door. Крім цього фахівці майстерні "НА ДОМУ" можуть полагодити морозильні камери, ларі та холодильні вітрини. До нас звертаються не тільки мешканці Рівного, а й місцевий бізнес, якому також часто потрібне відновлення холодильного обладнання з Німеччини.

У нашу компетенцію входить: проведення діагностики на дому у користувача, ремонт або заміна компресора, заміна термостатів, термодатчиков, таймера або датчика оттайки, установка нового випарника, заміна гумових ущільнювачів, усунення витоку фреону і заправка нового холодоагенту.

Коли доводиться викликати майстра

Побутова техніка, що випускається під маркою цього відомого німецького бренду Bosch, славиться своєю надійністю і тривалим терміном експлуатації, тому рідко виходить з ладу сама по собі. Найчастіше причиною виникнення неполадок служить несвоєчасне обслуговування, недбале ставлення, а також спроби проведення самостійного, якщо ремонт. Також негативний вплив на справну роботу пристрою надають скачки напруги в електричній мережі. У цьому випадку найбільш уразливі електроніка і двигун приладу.

Якісні запасні частини

Сервісне обслуговування та ремонт холодильників Bosch проводиться нами за допомогою сучасного обладнання і якісних оригінальних запасних частин. Ми уклали ряд договорів з великими постачальниками запасних частин, які приходять до нас оптом. Такий підхід дозволяє отримати на 100% якісні комплектуючі і знизити ціну на ремонт техніки Bosch для кінцевого споживача. Крім того, всі ремонтні роботи виконуються тільки на дому у замовника в Рівному. На всі надані послуги поширюється фірмова гарантія строком до 12 місяців.

Ремонт холодильників BoschРемонт холодильників Bosch на дому
 
0.1682 s
33